OWU Elitar Partner

Kup VIP

Kup Standard Plus

Kup Standard

Elitar Partner Rosja i Ukraina

 

Ubezpieczenie wymagane jest przez Ambasadę i Konsulaty Republiki Rosyjskiej do wyrobienia wizy (służbowej, prywatnej, turystycznej oraz innych) oraz przy przekraczaniu granicy polsko-ukraińskiej.

 

Wymagania co do ubezpieczenia:

- powinno obejmować wszystkie planowane dni pobytu podczas wyjazdu

- obowiązkowo należy podać pierwsze i drugie imię (jeśli jest w paszporcie)

 

Polisa generowana jest odrazu po uiszczeniu opłaty i przychodzi na podany w trakcie wypełniania danych email. Polisa jest jednocześnie w języku polski i rosyjskim.

 

 

Zakres ubezpieczenia niniejszej polisy obejmuje pokrycie kosztów leczenia i transportu, powstałych w wyniku zachorowania na Covid-19 (adnotacja widnieje na polisie).

 

Kup VIP

Kup Standard Plus

Kup Standard

Skontaktuj się z nami

 

tel. 570 700 077

belawizbp@gmail.com

ul. Sitnicka 77b

21-500 Biała Podlaska

06 listopada 2019

Większe obszary bezwizowe dla zorganizowanych grup turystycznych! 

 

 

Od 10.11.2019 zorganizowane grupy turystyczne (nawet kilkuosobowe), które chcą udać się w podróż po Białorusi na zasadach bezwizowych - mogą otrzymać voucher, który obejmuje podróżowanie po całym obwodzie brzeskim i grodzieńskim*.

 

W przypadku takiego vouchera - grupa powinna podać dokładną trasę swojej podróży - łącznie z miejscami noclegów oraz odwiedzanych miast. 

W przypadku znajdowania się tylko na podstawowym obszarze (miejsca kolorowe na mapie) - nie należy podawać dokładnej trasy podróży.

 

Voucher obowiązuje nawet do 15 dni pobytu. Należy pamiętać również, że powyżej 5 dni pobytu na Białorusi występuje obowiązek meldunku. 

 

 

 

 

*Obszar dozwolonego pobytu dla grup - zaznaczony czerwoną linią.

 

Wyjazd bezwizowy dla grup - obwód brzeski i grodzieński